KABAI ÁLTALÁNOS ISKOLÁÉRT ALATÍTVÁNY 25ÉVES MUNKÁJÁNAK BEMUTATÁSA

nyilvántartási szám: 09-01-0000309

Pályázataink:

VCA-KP-1-2021/3
„A Városi Civil Alap keretében „civil közösségi tevékenységek és feltételeinek támogatása” (2021.)”

Mozogjunk együtt a gyermekekért!

Második jótékonysági megmozdulást rendezte meg a Sári Gusztáv Iskoláért Alapítvány 2019. április 12-én. A rendezvényen csaknem 450 fő vett részt, akik tornázhattak, motorozhattak.

A cél az volt, hogy minél több felnőttet, gyermeket megmozgassunkmeg, illetve megtaláljuk az iskola legösszetartóbb osztályát, legaktívabb szülői közösségét. Az osztályok között versenyt hirdettünk meg, melyben a résztvevő gyermekek és hozzátartozóinak létszáma döntött százalékos arányban.

Ezen a napon a belépőjegy, támogatójegy vásárlásával segítették az alapítvány további munkáját.

A rendezvény programját színesítették:

Váradi Zoltán irányításával 13 önkéntes motoroztatta meg a gyermekeket az iskola udvarán
az iskolánk alsó tagozatos tanulói Ilyés Erika közreműködésével, Makuláné Szanyi Lilla pedagógus vezetésével elénekelték az alapítvány indulóját
Váradi Valéria 7.a osztályos tanuló fellépése
Dalma Dance tánccsoport Kele Andrea vezetésével adták elő táncukat
Rácz Kickboxing Sportegyesület bemutatója Rácz Krisztián I. dan edző vezetésével
tornát tartott Csukád Tünde aerobik és pilates edző
a Kabai Mennykő Néptáncegyüttes csoportvezetője Puskás László, Kissné Nagy Anita és Sári Melinda közreműködésével táncra perdítették a jelen lévőket
bevezette a megjelenteket a zumba rejtelmeibe Debreceniné Turcsán Judit zumbaedző és csapata
két önkéntes fodrász: Kovácsné Sipos Adrienn és Nagy Andrea egész délután fonták a gyermekek és szülők haját
Bartháné Czyfra Noémi életmódbeli tanácsokkal látta el a hozzá forduló érdeklődőket

Felajánlások:
-motorosok kb. 40.000 ft(ez a motoroztatás üzemanyag ára)
-tombola felajánlások kb. 50.000 ft(felajánlók: helyi vállalkozók, iskola osztályai, szülők, nagyszülők, magánszemélyek)

A rendezvény bevétele 271.000 ft.lett.

A teljes bevételt az iskolás gyermekek kirándulásaira, programjaira fordítják.

A meghirdetett verseny eredménye:
I.2.a osztályfőnök: Kissné Cseke Valéria
II.2.b osztályfőnök: Butuza Erika
III.1.b osztályfőnök: Tanka Györgyné

A résztvevő gyermekekszaktanári dicséretben részesültek.Az alapítvány köszöni a támogatást az iskola valamennyi pedagógusának, szülőknek, nagyszülőknek és mindenkinek a részvételét.

A rendezvény megszervezésében nagyon sokat segített nekem és férjemnek, Váradi Zoltánnak az alapítványönkénteseinek:

-Gyányiné Székely Viola intézményvezető
-Pappné Székely Éva és Bagi Márta intézményvezető-helyettesek
-Tóth Károlyné pedagógus
-Szentjóbiné Sipos Magdolna iskolatitkár
-Nyilas Csaba iskolai dolgozó
-Gonda Ferenc Városi Könyvtár dolgozói

Támogatásukat, segítségüket ezúton is köszönöm.

Váradiné Szennyes Valéria

A Miniszterelnökséget vezető miniszter döntése alapján 2021.03. 24-én közzétett
VCA-KP-1-2021/3 kódszámú

című pályázati kiírásra benyújtott,
VCA-KP-1-2021-/3-001489 pályázati azonosítószámon nyilvántartásba vett pályázatunk 1.000.000 forint összegű vissza nem térítendő támogatásban részesült, 100%-os támogatási előleg formájában.
Az alapítvány célja a támogatási összegből a Sári Gusztáv Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola udvari játékainak fejlesztése.

Verified by MonsterInsights